Mersin Valiliği’nden Vatandaşlara Uyarı

Mersin Valiliği, bazı kişi ya da kişilerin, Valilik ve hiçbir yöneticinin dernek veya kişiler adına yardım talebinde bulunmadığını ifade ederek, vatandaşları bu tür taleplere itibar etmemeleri konusunda uyardı.Mersin Valiliği’nden yapılan...

Mersin Valiliği’nden Vatandaşlara Uyarı

banner390
Mersin Valiliği, bazı kişi ya da kişilerin, Valilik ve hiçbir yöneticinin dernek veya kişiler adına yardım talebinde bulunmadığını ifade ederek, vatandaşları bu tür taleplere itibar etmemeleri konusunda uyardı.

Mersin Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, kötü niyetli kişilerce Valiliğin, bağlı kurumların ve Valilik üst düzey yöneticilerinin isimleri kullanılarak bazı dernek, vakıf ya da kişiler adına yardım talebinde bulunulduğunun öğrenildiği belirtildi. Valiliğin ve hiçbir yöneticinin dernek veya kişiler adına yardım talebi bulunmadığı ifade edilen açıklamada, vatandaşlar uyarılarak, “Vatandaşlarımızın Valiliğimiz, kurum ya da üst düzey yöneticiler adına yapılan yardım taleplerine itibar etmemeleri, yardım talebinde bulunanlar hakkında 155 Polis İmdat numarasına ihbarda bulunmaları kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.