banner417
banner425
25 Ekim 2014 Cumartesi 16:38
33 Okunma
Mersin Ve Adana Milletvekillerinden Vali Çakacak’a Ziyaret
banner416
AK Parti Mersin Milletvekili Çiğdem Münevver Ökten ile AK Parti Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar ve Mehmet Şükrü Erdinç, Mersin Valisi Özdemir Çakacak’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

Mersin Milletvekili Çiğdem Münevver Ökten, ziyaretinde Vali Çakacak’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti. Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Ökten, Çakacak’ın kent için önemli hizmetlerde bulunacağına inandığını kaydederek, yeni görevlerinde başarı diledi.

Vali Çakacak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ökten’e teşekkür etti.

Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar ile Mehmet Şükrü Erdinç de Çakacak’ı makamında ziyaret etti. AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar ve il başkan yardımcılarının da katıldığı ziyarette, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanlığı görevini de yürüten Milletvekili Ünüvar ile TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Milletvekili Erdinç, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladılar. Daha sonra makama geçen milletvekilleri, Çakacak’a yeni görevlerinde başarı dilerken, Vali Çakacak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ünüvar ile Erdinç’e teşekkür etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426