Tema Erdemli Gönüllüleri Mut’u Gezdi

TEMA Vakfı Erdemli Gönüllüleri, tarihi ve doğal güzellikleri yerinde keşfetmek için düzenlediği yakın çevre gezilerini Mut ilçesiyle sürdürdü.Gerçekleştirilen geziyle ilgili bilgi veren TEMA Vakfı Erdemli Gönüllü Sorumlusu Haluk Gülle,...

Tema Erdemli Gönüllüleri Mut’u Gezdi

banner390
TEMA Vakfı Erdemli Gönüllüleri, tarihi ve doğal güzellikleri yerinde keşfetmek için düzenlediği yakın çevre gezilerini Mut ilçesiyle sürdürdü.

Gerçekleştirilen geziyle ilgili bilgi veren TEMA Vakfı Erdemli Gönüllü Sorumlusu Haluk Gülle, “TEMA Erdemli gönüllüleri olarak yakın çevremizi tanımak, doğal güzelliklerimizi yerinde keşfetmek ve gönüllülerimiz arasındaki bağları daha da güçlendirmek amacıyla Mut ilçemize günü birlik bir gezi düzenledik” dedi.

Gezilen tarihi ve doğal güzelliklere değinen Gülle, “İlk olarak Mut TEMA gönüllüsü Mehmet Çay’ın rehberliğinde Yerköprü Şelalesi’ne gidildi. Daha sonra Mut merkezine gelinip asırlık çınarlar altında çay molası verildi. La’al Paşa Camii ve Mut Kalesi gezildi. Karaekşi Tabiat Parkı ziyaret edildi. Gönüllülerimiz düzenlediğimiz geziden son derece memnun kaldı” diye konuştu.

Gezilerin sürdürüleceğini ifade eden Gülle, “Doğayı tanıyalım, zenginliklerimizin farkına varalım ve koruyalım istiyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.