Üretim Tatbikatları Başladı

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, 2015 yılı üretim sezonunun başlamış olması dolayısıyla üretim tatbikatlarına Anamur ve Bozyazı Orman İşletme Müdürlüklerinde yapılan tatbikatla başlandı.Bu doğrultuda Anamur Orman İşletme Müdürlüğünde...

Üretim Tatbikatları Başladı

banner390
Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, 2015 yılı üretim sezonunun başlamış olması dolayısıyla üretim tatbikatlarına Anamur ve Bozyazı Orman İşletme Müdürlüklerinde yapılan tatbikatla başlandı.

Bu doğrultuda Anamur Orman İşletme Müdürlüğünde büro ve arazide yapılan üretim seminerine, Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, Bölge Müdür Yardımcısı Yalçın Akın, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Ahmet Rufai Yılmaz, Anamur ve Bozyazı İşletme Müdürleri, müdür yardımcıları, işletme şefleri, depo memurları, üretimde görev alan tüm memur ve işçiler katıldı. Seminer açılışında konuşan Abit Baca, 2015 yılında dikili ve rampa satışlarında hedeflerinin çok yüksek olduğunu, dolayısıyla bu satışlara öncelik verileceğini, üretimde de en kaliteli ve sınıf emval üretimine büyük önem verilmesi gerektiğini söyledi. Bu eğitimin tüm işletme müdürlüklerinde yapılacağını belirten Baca, 2015 yılının Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüğü için kazasız ve hayırlı bir yıl olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Ahmet Rufai Yılmaz, üretim ve pazarlama politikası, iş güvenliği, standardizasyon, kesim teknikleri, dikili satış esasları ve rampa satışları ilgili sunum yaptı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.