banner417
banner425
21 Aralık 2014 Pazar 17:04
34 Okunma
Bodrum’da Yılın Son
banner416
Muğla’nın Bodrum ilçe Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, mahalle muhtarları ile başkanlık makamında bir araya geldi.

Her ay düzenli olarak yapılmaya devam eden muhtarlar toplantısı, Aralık ayında Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşti. Başkan Mehmet Kocadon ile birlikte Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz ve Bodrum genelinde görev yapan mahalle muhtarlarının yer aldığı toplantıda mahalle ve bölgeler hakkında durum değerlendirmesi yapıldı. Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ile bölge sorumlularının da hazır bulunduğu toplantıda, belediye ekiplerinin mahallelerde yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi verildi.

Toplantıda söz alan muhtarları tek tek dinleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon; "Bodrum Belediyesi’nin yetkileri dahilinde mahallelerimizdeki çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Belediye ekiplerimiz ve bölge sorumlularımız, sürekli mahallelerimizi kontrol etmekteler. Ancak tek belediye olduktan sorumluluk alanımız çok büyüdü. Siz muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan da gördüğünüz eksiklikleri, sorunları ve acil yapılması gereken işleri hızlı bir şekilde bizlere bildirmenizi rica ediyorum" dedi.

Başkan Kocadon toplantıda ayrıca, yaklaşan yeni yıl arifesinde yaşanabilecek yoğunluğu göz önüne alarak, Bodrum merkezde acil müdahale ekiplerinin çalışması için bölge sorumlularına talimat verdi.

Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz de, tüm muhtarların katılımının sağlanarak düzenli olarak yapılan toplantılar yanı sıra belediye ekiplerinin mahallelerdeki çalışmaları için muhtarlar adına, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426