Çinliler İçin Hazırlık

Çinli Diplomatlar ve işadamlarının da aralarında bulunduğu 25 kişilik bir heyet 17-21 Aralık tarihlerinde Muğla’ya gelecek. Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) organizasyonu ve ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ziyaretlerde ticari...

Çinliler İçin Hazırlık

Çinli Diplomatlar ve işadamlarının da aralarında bulunduğu 25 kişilik bir heyet 17-21 Aralık tarihlerinde Muğla’ya gelecek. Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) organizasyonu ve ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ziyaretlerde ticari anlaşmalar ve yatırım fırsatları değerlendirilecek. Bu kapsamda 17 Kasım Pazartesi günü bir ön hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

MUTSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen hazırlık toplantısına MUTSO Meclis Başkanı Şükrü Altınay, Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Türk-Çin İpek Yolu Ekonomik ve Kültürel İşbirliği Derneği Danışmanı Yunus Emre Armağan, Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Abdullah Koçer, MUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Ercan ve Mehmet Dişcigil, Akademik Danışman Mehmet Marangoz, GEKA Temsilcisi Hüseyin Çiftci ve MUTSO personelleri katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.