banner417
banner444
30 Ekim 2014 Perşembe 12:16
32 Okunma
Eski Başkan Bozyer’den Ak Parti İl Başkanı Nihat Öztürk’e Eleştiri
banner416
Geçtiğimiz hafta Yatağan’da yapılan AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısında İl Başkanı Nihat Öztürk’ün hakkında söylediği sözleri, sert bir dille eleştiren Kavaklıdere eski Belediye Başkanı Nuray Bozyer “bir lafa bakarım laf mı diye, birde söyleyene bakarım adam mı diye” dedi.

Yatağan’da yapılan toplantıda İl Başkanı Nihat Öztürk’ün “Eski Kavaklıdere Belediye Başkanı Nuray Bozyer gibi aday gösterilmeyince gidip CHP’ye MHP’ye oy istemeyin, elinizi taşın altına koyun, kıvırtmayın” sözlerini Nuray Bozyer sert bir dille cevap verdi.

Eski belediye başkanı, şuanda da özgür ve bağımsız bir vatandaş olduğunu söyleyen Nuray Bozyer “Ak Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, Yatağan İlçe Divanında şahsıma kastederek ’Kavaklıdere eski belediye başkanı Nuray Bozyer gibi aday gösterilmeyince, CHP-MHP’ye oy istemeyin, kıvırtmayın’ sözüne cevap vermek bile istemezdim. Mevlana’nın sözü ile “suskunluğum asaletimdendir her lafa verecek cevabım var lakin bir lafa bakarım laf mı diye, birde söyleyene bakarım adam mı diye”. Fakat kamuoyunun doğruları bilmesi için cevap veriyorum. Nihat Öztürk, kıvırma sözüne en çok yakışanın kendinizin olduğunu unutmayın, aynaya baktığında görürsün. Tavşan kaç tazı tut misali, aday adaylığı sürecindeki yalanlarını, kıvırmalarını çok duydum, yaşadım” dedi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426