banner417
banner425
03 Aralık 2014 Çarşamba 13:52
6 Okunma
Geka Travel Turkey’de Bölgenin Tanıtımını Yapacak
banner416
Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşma noktalarından biri olan ’Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB, Uluslararası fuar organizatörü Hannover Fairs Turkey ve İZFAŞ ortaklığıyla 4-7 Aralık tarihlerinde 8. Kez İzmir Uluslararası Fuar alanında düzenleniyor.

Dünya turizmini İzmir’de buluşturarak yeni iş bağlantıları kurulmasına fırsat sağlayacak Travel Turkey İzmir Fuarı’nda; Aydın, Denizli ve Muğla illerinin turizm profesyonelleri, kurulacak 330 metrekarelik stand alanında bir araya gelerek Güney Ege Bölgesi’nin turizm potansiyelini birlikte tanıtacaklar.

GEKA’nın tahsis ettiği stand alanında; Güney Ege Kalkınma Ajansı, Aydın, Denizli ve Muğla İl Kültür Turizm Müdürlükleri, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, Didim Turizm Altyapı Birliği Marmaris ve Köyceğiz Turizm Altyapı Hizmet Birliği (MARTAB), TURSAB ’dan, Kuşadası, Didim ve Pamukkale Bölgesel Yürütme Kurulları, Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) ile Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (Denturod) temsilcileri bir araya gelecekler.

Güney Ege’nin dünyaca bilinen deniz, kum ve güneş turizmindeki zenginliğinin yanı sıra; sağlık ve termal turizmi, eko turizm, kültür turizmi, doğal yaşam ve agro turizmi, kırsal turizm, sualtı dalış, sörf, uçurtma sörfü, yamaç paraşütü ve yelkencilik sporlarına yönelik macera turizmi vb. Güney Ege Bölgesi’nin alternatif turizm olanakları tanıtılarak bu alanların ulusal ve uluslararası düzeyde pazarlaması yapılacak.

Bu yıl 900’ün üzerinde firmanın katılacağı fuarda; yerli ve yabancı turizm yatırımcıları, seyahat acenteleri, turizm destinasyonları, tur operatörleri, oteller, tedarikçiler ile bölgelerinin ve illerinin turizm zenginliklerini tanıtmak isteyen kurumlar bir araya gelecek. Turizm Konferansına da ev sahipliği yapacak fuar kapsamında, yurt dışından gelecek uluslararası turizm profesyonelleri katılımcı firmalar ve il temsilcileriyle iş birliği yapmak üzere buluşturulacak.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426