Jandarma Öğretmenleri Unutmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Ula’nın Akyaka Mahallesi Jandarma Komutanlığı ekipleri öğretmenleri ziyaret ederek ‘Öğretmenler Günü’nü kutladı.Akyaka Jandarma Komutanlığı’nın sorumluluk alanında bulunan okulları tek tek...

Jandarma Öğretmenleri Unutmadı

banner390
24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Ula’nın Akyaka Mahallesi Jandarma Komutanlığı ekipleri öğretmenleri ziyaret ederek ‘Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Akyaka Jandarma Komutanlığı’nın sorumluluk alanında bulunan okulları tek tek ziyaret eden Akyaka jandarması, öğretmenlere çiçek hediye etti. Okullarda ilgiyle karşılanan jandarma ekipleri ile öğretmenler sohbet etme imkânı da bulurken, sorumluluk alanlarında yaşanabilecek olumsuzluklarda 156 Jandarma ihbar hattından kendilerine ulaşabileceklerini belirttiler.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde kendilerini ziyaret eden jandarmaya teşekkür eden eğitimciler, “Bölgemizin huzur ve refahı için görev yapan jandarma ekiplerinin bizim günümüzü kutlamak için ziyaret etmeleri bizleri son derece mutlu etti. Sonuçta onları yetiştiren de bizler gibi eğitimciler” dediler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.