Köyceğiz’de Uluslararası Noel Pazarına Yoğun İlgi

Muğla Yabancılar Derneği ile Köyceğiz Belediyesi’nin ortaklaşa organize ettiği Noel Pazarı Köyceğiz’de kuruldu.Muğla Yabancılar Derneği ile Köyceğiz Belediyesi’nin ortaklaşa organize ettiği Noel Pazarı Köyceğiz’ de kuruldu. Bu...

Köyceğiz’de Uluslararası Noel Pazarına Yoğun İlgi

Muğla Yabancılar Derneği ile Köyceğiz Belediyesi’nin ortaklaşa organize ettiği Noel Pazarı Köyceğiz’de kuruldu.

Muğla Yabancılar Derneği ile Köyceğiz Belediyesi’nin ortaklaşa organize ettiği Noel Pazarı Köyceğiz’ de kuruldu. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen pazara, Muğla’nın tüm ilçelerinden ve Aydın’dan da katılım oldu.

Yaklaşık 10 beş bin kişinin ziyaret ettiği pazarda, 150 alışveriş standı kurulurken, Noel baba ve Noel anne kıyafetli iki gönüllü de çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.

Muğla yabancılar Derneği Başkanı Halil Karanfiloğlu yaptığı açıklamada"Muğla’da en büyük Noel Pazar Köyceğiz’de kuruluyor. Bölgemizde yaşayan yabancı uyruklularla yöre halkını bir araya getirmeye ve paylaşımın daha da çoğalmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle hazırlıklarımızı aylar öncesinden başlatıyoruz. Bu yıl 3.’nü düzenlediğimiz pazarımıza ilgi beklediğimizin üzerindeydi, katılımcılara ve ziyaretçilere teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.