20 Aralık 2014 Cumartesi 15:55
53 Okunma
Muğlaspor İkinci Yarı Hazırlıklarına Başladı
Ligin ilk devresinin son maçlarında aldığı mağlubiyetlerle taraftarlarını üzen Muğlaspor ikinci devre hazırlıklarına başladı. Bir haftalık iznin ardından kendi tesislerinde toplanarak çalışmalara başlayan yeşil-beyazlılar transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

Takımın ikinci devre hazırlıkları için toplandığını ifade eden Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan, “Bodrum ve Eğirdir maçlarında kaybettiğimiz puanlar camiamızı çok üzdü. Ligin ikinci devresinde her maçımıza final gözü ile bakıyoruz. Oynayacağımız bütün maçları kazanarak ligin sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacağız. Camiamız bizi desteklemeye devam etsin. İkinci devreye en iyi şekilde hazırlanacağız. Hiç kimsenin endişesi olmasın. Taraftarlarımızdan ligin ilk devresinde olduğu gibi ikinci devrede de bizleri coşku ile desteklemelerini istiyoruz” dedi.

İkinci devre ligde artık puan kaybına tahammülleri olmadığını dile getiren Teknik Direktör Urhan, “Takımımızda transfer çalışmaları devam ediyor. İhtiyaç duyduğumuz mevkiler için futbolcularla yönetim kurulumuzun görüşmeleri sürüyor. En iyi seçimi yapmak için ince eleyip sık dokuyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64