Muş’ta Kar Yağışı

Muş’ta kar yağışı etkisini göstermeye başladı. Sabah erken saatlerde etkisini göstermeye başlayan kar yağışı aralıklarla devam ediyor.Hafta sonu yağmur yağışının etkili olduğu Muş’ta, vatandaşlar güne kar yağışı ile uyandı....

Muş’ta Kar Yağışı

banner390
Muş’ta kar yağışı etkisini göstermeye başladı. Sabah erken saatlerde etkisini göstermeye başlayan kar yağışı aralıklarla devam ediyor.

Hafta sonu yağmur yağışının etkili olduğu Muş’ta, vatandaşlar güne kar yağışı ile uyandı. Yüksek kesimlerde kar yağışının daha fazla olduğu öğrenilirken, şehir merkezinde ise yağışın aralıklarla devam ettiği görüldü. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şehmus Yentür, ekiplerin hazır olduğunu belirterek, şu ana kadar kendilerine herhangi bir ihbar gelmediğini vurguladı. Yentür, “Şu anda kapalı olan köy yolumuz yok. Ancak yağışın devam etmesi halinde yüksek kesimlerde sıkıntı yaşanabilir. Biz özel idare olarak ekiplerimiz ve araçlarımızla hazır bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Karayolları 113’üncü Şube Şefi Sülhattin Ömeroğlu ise, Muş-Bitlis, Muş-Bingöl, Muş-Erzurum ve Muş-Diyarbakır bağlantı yollarında şu ana kadar herhangi bir sıkıntı olmadığını kaydederek, bakımevleri ve ekiplerin olası bir duruma karşı hazır bekletildiğini vurguladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.