Başbakan Davutoğlu Ak Parti Nevşehir İl Kongresine Katılacak

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nın 13 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan il kongresine Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik katılacak.AK Parti İl...

Başbakan Davutoğlu Ak Parti Nevşehir İl Kongresine Katılacak

banner390
AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nın 13 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan il kongresine Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik katılacak.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada partilerinin 5. Olağan kongresinin 13 Aralık Cumartesi günü saat 11.00’de Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılacağını söyledi. Kongreye AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkanı Süleyman Soylu, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve milletvekilinin katılacağını belirten Tanrıver, tüm Nevşehirlileri kongreye davet etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.