Chp Ankara Milletvekili Çetin, Avanos Belediyesinde

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili İzzet Çetin ve CHP PM Üyesi Prof. Dr. Gaye Uluer, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi ziyaret etti.Avanos Belediye Başkanı İnce’yi makamında ziyaret eden Milletvekili Çetin ve PM Üyesi Prof....

Chp Ankara Milletvekili Çetin, Avanos Belediyesinde

banner390
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili İzzet Çetin ve CHP PM Üyesi Prof. Dr. Gaye Uluer, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi ziyaret etti.

Avanos Belediye Başkanı İnce’yi makamında ziyaret eden Milletvekili Çetin ve PM Üyesi Prof. Dr. Gaye Uluer’in ziyaretinde, CHP Nevşehir İl Başkanı Mehmet Değirmenci, Avanos İlçe Başkanı Alper İbaş, Nevşehir İl Genel Meclis Üyesi Tayfun Ceyhan ile birlikte Belediye Meclis Üyeleri Erdoğan Sarıtaş, Gülay Demirtaş, Avanos Kadın Kolları Başkanı Sevdal Haklı, ilçe kadın kolları ve gençlik teşkilatı da hazır bulundu.

Ziyarette belediye başkanı İnce ile bir süre sohbet ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler alan Milletvekili Çetin ve PM Üyesi Prof. Dr. Gaye Uluer daha sonra ilçede esnaf ziyaretlerinde bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.