03 Aralık 2014 Çarşamba 12:59
21 Okunma
Emniyet Müdürlüğü Gençler İçin Seminerler Düzenliyor
Nevşehir il Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçelerde eğitim gören lise öğrencilerine "Gençlik ve Güvenli Gelecek" konulu seminerler verildi.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği tarafından Nevşehir İlçelerinde eğitim gören lise öğrencilerine yönelik "Gençlik ve Güvenli Gelecek" konulu seminerler düzenlendi.

Terörle Mücadele Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Engin Gürbüz koordinesinde, Kozaklı, Hacıbektaş, Ürgüp, Acıgöl, Avanos, Gülşehir ve Derinkuyu ilçelerinde düzenlenen seminerlere İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli Başpolis Memuru Mustafa İpeki eğitimci olarak katıldı.

Seminerlerde; gençlerin kandırılarak huzur ve güvenliği bozmaya yönelik eylemlere çekilmelerini önlemek amacıyla terör örgütlerinin örgütsel ve ideolojik faaliyetleri hakkında gençlere bilgiler verildi.

İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Türkiye’nin bütünlüğü aleyhine faaliyet gösteren terör örgütleri ile radikal grupların yapmış oldukları propagandaları etkisiz hale getirmek ve geleceğin teminatı olan gençlerin kandırılmasını önlemek amacıyla, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında ilçe merkezleri ve il merkezindeki çeşitli okullarda eğitim gören lise öğrencilerine yönelik "Gençlik ve Güvenli Gelecek" konulu seminerlerin devam edeceğini bildirdi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64