Mhp Kadın Kolları Başkanlığına Atama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı görevine Yıldız Gürbüz atandı.MHP Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten Sevgi Ay’ın geçtiğimiz hafta içerisinde parti genel merkezi tarafından görevinden...

Mhp Kadın Kolları Başkanlığına Atama

banner390
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı görevine Yıldız Gürbüz atandı.

MHP Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten Sevgi Ay’ın geçtiğimiz hafta içerisinde parti genel merkezi tarafından görevinden alınmasının ardından yine parti genel merkezi tarafından bu göreve atama yapıldı. MHP İl Başkanı Göksel Taşçı tarafından açıklanan atama kararı ile partinin Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı görevine Sevgi Gürbüz getirildi.

Açıklamasında görevden alınan Sevgi Ay’a bu güne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür eden İl Başkanı Taşçı, “MHP’nin iradesi ile göreve gelen Sevgi Ay, yine aynı iradenin kararı ile görevden alınmıştır. Kadın Kolları Başkanımızın görevden alınması ile ilgili çeşitli spekülasyonlar da yapılarak rahmetli Abdullah Çatlı’nın ölüm yıldönümü törenlerine katılması sebep ve hedef gösterilmek istenmektedir. Konunun ne Abdullah Çatlı ne de ailesi ile alakası yoktur. Cennet mekan Abdullah Çatlı’nın ruhunu rahmet ve şükranla anıyoruz, ruhu şâd olsun” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.