Nevşehir Devlet Hastanesi’nde Yeni Genel Ameliyat Salonu Oluşturuldu

Nevşehir Devlet Hastanesine genel anestezi altında yapılacak operasyonlara yönelik bir genel ameliyat salonu daha oluşturuldu.Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi’nde ameliyathane içerisine genel...

Nevşehir Devlet Hastanesi’nde Yeni Genel Ameliyat Salonu Oluşturuldu

banner390
Nevşehir Devlet Hastanesine genel anestezi altında yapılacak operasyonlara yönelik bir genel ameliyat salonu daha oluşturuldu.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi’nde ameliyathane içerisine genel anestezi altında yapılacak operasyonlara yönelik, modern cihazlarla donatılmış yeni bir genel ameliyathane salonu daha hizmete girerek ameliyathane salon sayısı sekize çıkarıldı.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe: “Nevşehir Devlet Hastanemizin Operasyon gerektiren polikliniklerine olan yoğun ilgisi sebebiyle Ameliyat oranlarında gözle görülen bir artış gözlenmekte bu nedenle içerisine son teknolojik modern ameliyathane cihazları ile donatılmış bir tane Ameliyat Salonu daha oluşturarak doktorlarımızın ve halkımızın hizmetine sunmuş bulunuyoruz.” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.