Sendika Yöneticilerinden Tarım İl Müdürü Yılmaz’ A Ziyaret

Memur Sen Konfederasyonuna Bağlı Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası 39. Nevşehir Şube Yönetimi, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz’ı ziyaret etti.Ziyarette konuşan İl Müdürü Yılmaz, kamu hizmetlerinde bu görevi...

Sendika Yöneticilerinden Tarım İl Müdürü Yılmaz’ A Ziyaret

banner390
Memur Sen Konfederasyonuna Bağlı Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası 39. Nevşehir Şube Yönetimi, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İl Müdürü Yılmaz, kamu hizmetlerinde bu görevi ifa eden çalışanların sorumluluklarının bilinciyle başarı elde edileceğini, bireylerin gayretleri neticesinde toplum olarak gelişme sağlanacağını ve bunun sonucunda sağlanan katkının toplumun her kesimine yansıyacağını söyledi. Yılmaz ayrıca Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası Şube yöneticilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Şube Başkanı Recep Eroğlu ise; seçimlerin akabinde sivil toplum örgütü olarak çalışanları temsil ve hakların korunması noktasında sorumluluk taşıdıklarını vurgulayarak ücret ve özlük haklarının gelişmesinin çalışma hayatına olumlu yansıyacağını belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.