banner417
banner425
25 Kasım 2014 Salı 09:24
46 Okunma
Suvermez Kasabası Kültür Ve Yardımlaşma Derneği 2. Futbol Turnuvası Sona Erdi
banner416
İstanbul’da bulunan Suvermez Kasabası Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen futbol turnuvası sona erdi.

Dernek tarafından bu yıl 2. si düzenlenen futbol turnuvası 8 takımın katılımı ile Üsküdar’da gerçekleştirildi. Oldukça çekişmeli müsabakalara ev sahipliği yapan turnuva sonunda 1. liği Suvermezli Bozkutlar Spor takımı elde ederken Alınkaya Spor 2. ve Akyiğitler Spor ise 3. oldu.

Turnuvada dereceye giren takım ve sporculara kupa ve madalyalarını Bahçelievler Belediyesi Meclis Üyesi Yücel Yıldızhan, Beşiktaşlı eski futbolcu Necmi Mutlu, Suvermez Kasabası Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdoğan Yücel ve Kuyulutatlar Dernek Başkanı Hayri Göktaş verdi.

Turnuva nedeniyle düzenlenen kahvaltı programına ise; İstanbul Nevşehirli Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Yusuf Avvuran, Nevşehirliler Dernek Başkanı Aşiret Dalcı ile İstanbul’da yaşayan Nevşehirliler tarafından kurulan çok sayıda derneğin başkan ve yöneticileri katıldı.

Burada konuşan Suvermez Kasabası Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdoğan Yücel, geleneksel hale getirdikleri futbol turnuvasının 2015 yılı Kasım ayında 3. sünü gerçekleştirmeyi planladıklarını belirterek turnuvaya katılan sporcuları kutladı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426