Yılbaşı Öncesinde Alkollü İçki Satış Ve Tüketim Noktalarına Denetim Sıklaştırıldı

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesinde, yılbaşı kutlamaları öncesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl ve İlçe Müdürlükleri tarafından özellikle alkollü içki satış ve tüketim noktalarına yönelik yapılan...

Yılbaşı Öncesinde Alkollü İçki Satış Ve Tüketim Noktalarına Denetim Sıklaştırıldı

banner390
Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesinde, yılbaşı kutlamaları öncesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl ve İlçe Müdürlükleri tarafından özellikle alkollü içki satış ve tüketim noktalarına yönelik yapılan denetimler sıklaştırıldı.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Okan Yılmaz yaptığı açıklamada, yaklaşan yılbaşı dolayısıyla alışveriş ve tüketimin artacağının öngörüldüğünü belirterek bu nedenle özellikle alkollü içki satış ve tüketim noktalarına yönelik denetim planı hazırlandığını kaydetti. Yılmaz:” Tüm ekiplerimizle gündüz ve gece döneminde faaliyet gösteren gıda işyerlerine yönelik denetimlerimize hız verdik. Amacımız halkımızın güvenilir gıdaya ulaşmasıdır. İl ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri ekiplerince bu dönemde yaklaşık 300 noktada denetim yapılacaktır” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.