banner417
banner444
17 Aralık 2014 Çarşamba 13:37
56 Okunma
Vali Kılıç, Yeni Atanan Okul Müdürleri İle Tanıştı
banner416
Niğde Valisi Necmettin Kılıç, göreve yeni atanan okul müdürleriyle tanıştı.

Niğde Valiliği toplantı salonunda düzenlenen tanışma toplantısında Niğde Valisi Necmettin Kılıç, Niğde Vali Yardımcısı Mustafa Karaca, Niğde İl Milli Eğitim Müdürü H. İbrahim Yaşar, Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yiğit ve yeni atanan okul müdürleri katıldı.

Vali Kılıç, eğitimin vazgeçilmez olduğunun altını çizen Kılıç, bu büyük yükün yeni omuzların üstlenmesi gerektiğini söyledi.

Okul müdürleri ile tek tek tanışan Vali Kılıç yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Cumhuriyetimizin ilelebet payidar olması için devletimizin güçlü olması için milletimizin mutlu olması için her türlü iyilik için olmazsa olmaz olan eğitimdir. Anayasamız ve kanunlarımız bize görevlerimizi tanımlamıştır. Vazifelerimizi anlatmış açık ve net bir şekilde bunun sınırlarını çizmiştir. Hükumetimizin talimatları doğrultusunda sınırda nöbet bekleyen insan misali, soğukta gözünü kırpmadan karşı siperleri izleyen asker misali, nöbet erlerinin ara ara değiştirilmesi gerekmektedir. Bu ağır yükü yeni omuzların üstlenmesi gerekmektedir. Yeni atanan müdür arkadaşlarımızın bizimle tanıştırılma talebi uygun görülmüştür ve bugün yeni atanan 128 arkadaşımızın ilk gurubu ile tanıştık. Yeni atanan arkadaşlarımızın ülkemize milletimize ve Niğde’mize hayırlara vesile olmasını dilerim."

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426