banner417
banner425
19 Kasım 2014 Çarşamba 15:48
48 Okunma
Başkan Tekintaş’ın Mahalle Gezileri
banner416
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu ilçesinin en büyük mahallelerinden birisi olan Cumhuriyet Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a incelemelerinde Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz ve birim müdürleri eşlik etti. Cumhuriyet Mahallesi’ne şimdiye kadar yeterince hizmetin verilmediğinin altını çizen Başkan Tekintaş, Altınordu Belediyesi olarak bütün mahallelere aynı önemi ve değeri verdiklerini söyledi.

İncelene sırasında açıklamalarda bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, "Cumhuriyet Mahallesi, kentimizin en büyük yüz ölçümüne sahip mahallesi ve ne yazık ki yapılaşması henüz tamamlanamadı. Belediye olarak bizim önceliğimiz alt yapı çalışmalarıydı. Şu ana kadar yapılan çalışmalar ile bu bitirilme noktasına getirildi. Altınordu Belediyesi olarak bizler de hiçbir zaman hizmet bitmez. Sizlerden gelen her isteği, her şikayeti alıp değerlendiriyor ve yapılabilecek olan istekleri yerine getiriyoruz" dedi.

VATANDAŞLARIMIZIN AYAKLARI ÇAMUR OLMADAN EVE GİREBİLECEK

Altınordu Belediyesi olarak önümüzdeki günlerde sıcak asfalt çalışmalarına başlayacaklarını belirten Belediye Başkanı Engin Tekintaş, "Şu anda alt yapının yüzde 90’ını bitirmiş durumdayız. Belediye olarak bizlerde önümüzdeki günlerde asfalt çalışmalarına başlayarak vatandaşımızın ayakları çamura değmeden eve girebilmelerini sağlayacağız. Vatandaşımızın mutluluğu bizim mutluluğumuz olacaktır" diye konuştu.

Mahalle sakinleri Başkan Tekintaş ve ekibinin mahalleye gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederken, Altınordu Belediyesi’ne mahallelere gösterdiği ilgiden ve yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426