Başkandan Şehir Magandalarına Uyarı

Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yazı panosuna dönen Atatürk Bulvarı üzerindeki alt geçidin duvarları boyanarak eski görünümüne kavuşturuldu.Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı...

Başkandan Şehir Magandalarına Uyarı

banner390
Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yazı panosuna dönen Atatürk Bulvarı üzerindeki alt geçidin duvarları boyanarak eski görünümüne kavuşturuldu.

Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşlara kamu alanına sahip çıkmaları konusunda uyarılarda bulundu. Başkan Tekintaş, yaptığı açıklamada, yapılan çalışmaları karalamak ve üzerine yazı yazmak suretiyle çirkinleştirmeye çalışanlar olduğunu, güvenlik kameralarından elde ettikleri görüntüleri Emniyet Müdürlüğü ile paylaşarak bu çirkinliği oluşturanlar ile ilgili olarak yasal bir süreç başlatacaklarını söyledi.

Milletin bu alanlara sahip çıkması gerektiğinin altını çizen Belediye Başkanı Engin Tekintaş, "Bundan sonraki süreçte kamu malına zarar veren kişi yada kişiler ile ilgili olarak asla taviz vermeyeceğiz. Kimler buna yeltenirse, gerek emniyet gerekse savcılık kanalıyla yapanlardan şikayetçi olacağız ve cezai müeyyidesi ne ise onun uygulanmasını isteyeceğiz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.