Müdürden Sendikaya Ziyaret

Ordu’nun Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, Eğitim-İş Fatsa İlçe Temsilciliği’ni ziyaret etti.Ziyarette, sendikaya üye öğretmenlerle, Fatsa’nın eğitim ile ilgili sorunları ve eğitim çıtasının yükseltilmesi için neler...

Müdürden Sendikaya Ziyaret

banner390
Ordu’nun Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, Eğitim-İş Fatsa İlçe Temsilciliği’ni ziyaret etti.

Ziyarette, sendikaya üye öğretmenlerle, Fatsa’nın eğitim ile ilgili sorunları ve eğitim çıtasının yükseltilmesi için neler yapılması gerektiği hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Öğretmenlerle sohbet ederek istek ve sorunlarını dinleyen Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, herkese eşit mesafede, herkesi kucaklayan, öğretmenlerin, eğitim çalışanlarının dertleriyle dertlenen, onların sıkıntılarına çözüm bulan bir anlayışla görev yapacağını dile getirerek, “Eğitim-öğretim hizmeti hepimizi ilgilendiren ve çok yönlü bir konudur. Bu konuda herkese görevler düşmektedir. Hepimiz üstümüze düşen görevleri layıkıyla yapmalıyız” dedi.

Fatsa Eğitim-İş İlçe Temsilcisi Köksal Çıtak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu’nun ziyaretinden çok büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek kendisine teşekkür ettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.