Obb Başkanı Enver Yılmaz’dan Ordu Barosu’na Ziyaret

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, bir süre önce yapılan seçim sonucu göreve gelen Ordu Barosu Yönetim Kurulu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.Baro’ya gelişinde Başkan Av. İlhan Kurt ve yönetim kurulu üyeleri tarafından...

Obb Başkanı Enver Yılmaz’dan Ordu Barosu’na Ziyaret

banner390
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, bir süre önce yapılan seçim sonucu göreve gelen Ordu Barosu Yönetim Kurulu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Baro’ya gelişinde Başkan Av. İlhan Kurt ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, kendisinin asıl mesleğinin avukatlık olduğunu hatırlattı. Avukatlık mesleğinin zorluklarını ve kutsallığını çok iyi bildiğini belirten Başkan Yılmaz, yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek, Baro’nun çalışmalarına her türlü desteği vereceğini belirtti.

Ordu Baro Başkanı Av. İlhan Kurt da, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Başkanımızda bir avukat olarak camiamızı yakından tanıyan ve bizimle aynı havayı teneffüs etmiş bir isim. 12 yıllık milletvekilliği döneminde Ordu’da hukuk camiasına gösterdiği ilgi ve desteği takdirle karşılıyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.