banner417
banner425
23 Aralık 2014 Salı 13:32
47 Okunma
Öğrencilerden Örnek Davranış
banner416
Ordu Üniversitesi Ulubey Meslek Yüksekokulu(MYO) ihtiyaç sahiplerine oyuncak, giyim, kırtasiye malzemesi ve tıbbi ihtiyaçları karşılamak için yardım kampanyası düzenliyor.

Ulubey MYO öğrencileri sosyal yardımlaşma ve dayanışma kapsamında düzenledikleri etkinliklerle birçok ihtiyaç fazlası oyuncak, giyim, kırtasiye malzemesi ve tıbbi ihtiyaçları kapsayan eşyaların, Ulubey Meslek Yüksekokulu’ndaki toplama konteynırlarında biriktirilip ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması planlanıyor. Okul binasının belli alanlarında kurulan stantlarla yardımlar tüm hızıyla devam ediyor.

Kampanya ile birlikte vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak ve sosyal dayanışma ve yardımlaşmayı en üst seviyeye çıkarmayı amaçladıklarını belirten okul temsilcisi Gülşans Köseoğlu, "Yaş ve cinsiyet ayrımı gözetmeden her türlü bağışı kabul ediyoruz. Kampanyaya son katılım tarihini 9 Ocak 2014 olarak belirledik. Bu tarihe kadar yardımlarınızı okulumuza ulaştırmanız gerekir. 12-16 Ocak 2015 tarihleri arasında toplanan yardımlar okulumuzda hazırlayacağımız özel bir bölümde ihtiyaç sahiplerine sunacağız. Elimizde kalan yarım malzemelerini ise Sosyal Yardımlaşma Vakfı’na devredeceğiz. Kitap ve kırtasiye yardımlarını ise Nisan ayında ki başka bir kampanya dahilinde Ulubey’in köy okullarındaki minik öğrencilerimize dağıtacağız" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426