Ordu Toki’de Yeni Yönetimin Faaliyeti Tedbiren Durduruldu

Ordu 2. Sulh Hukuk Mahkemesi, Ordu şehir merkezine 7 km uzaklıkta Eskipazar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 742 daireli TOKİ konut sitesinin bir süre önce genel kurul ile işbaşına gelen yeni yönetiminin faaliyetlerini tedbiren durdurdu.Mahkemenin...

Ordu Toki’de Yeni Yönetimin Faaliyeti Tedbiren Durduruldu

banner390
Ordu 2. Sulh Hukuk Mahkemesi, Ordu şehir merkezine 7 km uzaklıkta Eskipazar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 742 daireli TOKİ konut sitesinin bir süre önce genel kurul ile işbaşına gelen yeni yönetiminin faaliyetlerini tedbiren durdurdu.

Mahkemenin verdiği karara göre, 21 Eylül 2014 tarihinde yapılan temsilciler kurulunda site yönetiminin yaptığı idari ve mali faaliyetler temsilciler kurulu tarafından ibra edilmedi. Bunun üzerine site blok temsilcilerinden oluşan bir komisyon genel kurul yaparak yeni yönetim oluşturma kararı aldı. 30 Eylül’de yapılan genel kurul sonrası yeni yönetim göreve geldi.

Eski yönetimin bu duruma itiraz etmesi üzerine konuyu görüşen mahkeme, genel kurul sonrası oluşan yönetimin faaliyetlerini tedbiren durdurdu. Mahkeme, yönetim ofisi ve tüm faaliyetlerin eski yönetime devredilmesine karar verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.