banner417
banner425
23 Ekim 2014 Perşembe 11:47
14 Okunma
Sanayi Sitesine Kamera Sistemi Kurulacak
banner416
Ordu’nun Fatsa İlçe Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Serdar Salman, “Gündemimizde kamera sistemi kurma projemiz var. İnşallah en kısa zamanda hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Serdar Salman konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Son yılları sanayi esnafları olarak iş anlamında iyi geçiriyoruz. Yeni bloklarımızı esnaflarımıza teslim ettik ve hizmete başladılar. Site içinde yollarımızı onardık ve asfaltlama çalışmalarını gerçekleştirdik. Tüm tapuların kişilere verilmesi için çalışmalarımızı yıl sonuna kadar bitirmeyi planlıyoruz. Yeni yılda da arka istinat duvarlarımızı bitirmek istiyoruz. Yeni dönemde belediyemizin de desteği ile bu işlerimizi bitirmeyi planlıyoruz. Çevre düzenlememiz gerçekten çok güzel oldu. Koruma ve bakımını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Yapı kooperatifimizin inşaat yapacak alanı olmadığı için artık rutin işlerimizi takip edeceğiz. Gündemimizde kamera sistemi kurma projemiz var. İnşallah en kısa zamanda hayata geçireceğiz. Güvenlik açısından bu sistemin mutlaka olması gerektiğine inanıyoruz. Teklif vermek isteyen firmalar bizimle görüşebilir” diye konuştu.

Genel olarak sanayi esnafların işlerinin iyi olduğunu belirten Başkan Serdar Salman, “Genel anlamda esnaflarımızın işleri iyi. Fındığın bu yol fazla olmaması her sektörü etkilediği gibi bizim sektörümüzü de olumsuz yönde etkiledi” şeklinde konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426