banner417
banner444
22 Kasım 2014 Cumartesi 13:49
43 Okunma
Tıp Öğrencilerinden Örnek Davranış
banner416
Ordu Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği (TurkMSIC ORDU TÖB) Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla halkı bilinçlendirmek için etkinlik düzenledi.

Ordu Üniversitesi Tıp Öğrencileri tarafından Teleferik Alt İstasyonu’nda düzenlenen etkinlikte üniversite öğrencileri çocuk haklarına dikkat çekti. Etkinlik kapsamında Tıp öğrencileri ailelere çocuk hakları günü ile ilgili bilgi verip broşür dağıttı. Ordu-Boztepe arasında hizmet veren teleferik kabinlerine bilgilendirici broşürler yapıştırıldı. Ayrıca öğrenciler, minikleri sevindirmek için de çikolata dağıttı

Ordu Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği Başkanı Volkan Özcan, etkinlikle çocuk haklarını vatandaşa anlatmak olduğunu söyledi. Ekip arkadaşları ile birlikte özveri ile çalıştıklarını belirten Özcan, "Çocuk haklarının korunması konusunda vatandaşı bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla hafta sonu Orduluların sıkça kullandığı teleferik istasyonunu seçtik. Halkımızı bilinçlendirmek amacıyla el broşürleri hazırladık. Çocuk haklarına dikkat çekebiliyorsak ve çocukların korunmasına önayak olabiliyorsak ne mutlu bize. Bizler tüm Orduluları bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426