64. Hükümet'in kurulması

- AK Parti Kayseri İl Başkanı Özden: - "(Mustafa Elitaş'ın Ekonomi Bakanı olması) Çok şükür memnunuz. Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza çok teşekkür ediyoruz. Kayserimize bir bakanlık verdiler, Kayserimizin de bir bakanı oldu. Bu bizim için çok büyük mutluluk"

64. Hükümet'in kurulması

banner390

KAYSERİ (AA) - AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan 64. Hükümet'te Mustafa Elitaş'a Ekonomi Bakanlığı görevi verilmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Özden, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1 Kasım seçimleri sonucunda Kayseri'de 7 milletvekili çıkardıklarını vurguladı.

Yeni kurulan hükümetin ülkeye hayırlar getirmesini temenni eden Özden, kabinede Kayseri'den Ekonomi Bakanı olarak Mustafa Elitaş'ın yer almasının gururunu yaşadıklarını belirtti.

Elitaş'ın ülkeye güzel hizmetler yaparak Kayseri'yi en iyi şekilde temsil edeceğine işaret eden Özden, şöyle dedi:

"Çok şükür memnunuz. Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza çok teşekkür ediyoruz. Kayserimize bir bakanlık verdiler, Kayserimizin de bir bakanı oldu. Bu bizim için çok büyük mutluluk. Bizim üç bakan beklentimiz vardı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Ekonomi Bakanlığı bekliyorduk. Çok şükür bu sefer Ekonomi Bakanı bize kısmet oldu. Bakanıma çok başarılar diliyorum ve başarılı olacağına da inanıyorum."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.