Ab Bakanı Bozkır, Ak Parti Brüksel Temsilciliği’ni Ziyaret Etti

AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Brüksel’deki temaslarının son gününde yeni açılmış olan Ak Parti Brüksel Temsilciliğini ziyaret etti.Bakan Bozkır’ı Brüksel Ak Parti Temsilciliği Başkanı Zafer Sırakaya ve Başkan Yardımcısı...

Ab Bakanı Bozkır, Ak Parti Brüksel Temsilciliği’ni Ziyaret Etti

banner390
AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Brüksel’deki temaslarının son gününde yeni açılmış olan Ak Parti Brüksel Temsilciliğini ziyaret etti.

Bakan Bozkır’ı Brüksel Ak Parti Temsilciliği Başkanı Zafer Sırakaya ve Başkan Yardımcısı Asiye Bilgin karşıladı. İktidar partisinin Brüksel’de bir temsilciliğinin olmasının Türkiye-Brüksel arası iletişimi arttıracağına değinen AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, “Hayırlı olmasını diliyorum. Dünyadaki tüm partilerin yurt dışında kendilerini tanıtmak, yaptıklarını anlatmak hem de bu şekilde ülke politikalarını dile getirmek ihtiyacı vardır. İktidar partisinin de AB merkezinde, Brüksel’de, böyle bir ofisinin olması bence biraz da gecikmiş bir proje oldu ancak çok güzel bir ofis olmuş" şeklinde konuştu.

Brüksel Ak Parti Temsilciliği Başkanı Zafer Sırakaya, Bakan Bozkır’a, temsilciliklerinde AK Parti Siyaset Akademisi çalışmalarının da yapılacağını belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.