Ağca, Chp’nin Hatalarını Sıraladı

Anadolu Partisi (ANAPARTİ) Genel Başkan Yardımcısı Sami Ağca, Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) değişen hiçbir şeyin olmadığını söyleyerek, "CHP’de Deniz Baykal, Adnan Keskin ve Önder Sav hala duruyor” dedi.ANAPARTİ Genel Başkan Yardımcısı...

Ağca, Chp’nin Hatalarını Sıraladı

banner390
Anadolu Partisi (ANAPARTİ) Genel Başkan Yardımcısı Sami Ağca, Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) değişen hiçbir şeyin olmadığını söyleyerek, "CHP’de Deniz Baykal, Adnan Keskin ve Önder Sav hala duruyor” dedi.

ANAPARTİ Genel Başkan Yardımcısı Sami Ağca, ANAPARTİ Kayseri İl Teşkilatı’nın tanıtım toplantısına katıldı. Burada konuşan Ağca, CHP’nin yaptığı hataları dile getirdi. Ağca, "Ben 44 yaşındayım, 18 yaşında oy verdiğimizi düşünürsek 24 yıldır oy veriyorum. CHP’de baktığımız zaman Deniz Baykal hala duruyor, Adnan Keskin hala duruyor, Önder Sav hala duruyor. Bu isimler kişilerle ilgili değil ama değişen hiçbir şey yok. 70 milyon insanı mecliste temsil edecek başka insanlar yok mu? Biz en basitinden şunu söyleyeyim koltuk sevdalısı değil bunu Emine hanım da söyledi. Benden iyi başkanlık yapacak olan varsa ben her zaman kalkmaya hazırım ki aynı söz bizim içinde geçerlidir” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.