Ak Parti Ankara 5. Olağan Kongresi Hazırlıkları Tamamlandı

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı AK Parti Ankara 5. Olağan Kongresi için hazırlıklar tamamlandı.Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak AK Parti Ankara 5. Olağan Genel Kurulu’nun hazırlıkları tamamlandı. Salonun içi ve çevresi...

Ak Parti Ankara 5. Olağan Kongresi Hazırlıkları Tamamlandı

banner390
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı AK Parti Ankara 5. Olağan Kongresi için hazırlıklar tamamlandı.

Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak AK Parti Ankara 5. Olağan Genel Kurulu’nun hazırlıkları tamamlandı. Salonun içi ve çevresi AK Parti ve Türk bayraklarıyla donatıldı. Başbakan Davutoğlu’nun konuşma yapacağı salona Osmanlıca "AK Parti Ankara 5. Olağan Kongresi’ne hoşgeldiniz Sayın Başbakan Ahmet Davutoğlu", "Osmanlı ruhu ak gövdede can bulacak" yazılı pankartlar asıldı. Bazı partililer ise Filistin bayraklarıyla Başbakan Davutoğlu’nu karşılamaya hazırlanıyor.

Öte yandan AK Parti Ankara 5. Olağan Genel Kurulu için güvenlik güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Kongrenin yapılacağı salonun etrafına çevik kuvvet ekipleri yerleştirildi. Polis dedektör köpekleri de salonunun çevresinde bomba araması yaptı. Başbakanlık AFAD ekipleri kimyasal ve biyolojik saldırı ihtimaline karşı rutin olarak hazır bekletiliyor. Ankara Arena Spor Salonu’nun tamamı partililer tarafından doldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.