banner417
banner425
01 Mart 2015 Pazar 15:13
80 Okunma
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:
banner416

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere ilişkin, "Ülkenin kaderini, birliğini, bütünlüğünü ve dünya ülkeleri platformunda alacağı yeri belirleyeceğimiz, kazanımlarımızı devam ettireceğimiz bir seçim olacak" dedi.

Hotar, kentteki bir düğün salonunda gerçekleştirilen AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı temayül yoklamasında, Eskişehir'in önemli insanları yetiştiren önemli bir il olduğunu ve AK Parti hükümeti tarafından kentte gereken yatırımların yapıldığını belirtti.

Genel seçimlerin şimdiye kadar yapılan bütün seçimlerden daha önemli olduğunu ifade eden Hotar, "Bu, Türkiye'nin kaderinin çizildiği ve belirlendiği bir seçim olacak. Burada partiler üstü davranıp ülkenin kaderini, birliğini, bütünlüğünü ve dünya ülkeleri platformunda alacağı yeri belirleyeceğimiz, kazanımlarımızı devam ettireceğimiz bir seçim olacak. Türkiye'nin kaderini, çocuklarımızın kaderini, geleceğimizi belirleyecek olan bu seçimde Eskişehirlilerden ve herkesten bu konuyu bu şekilde değerlendirmesini rica ediyorum"  diye konuştu.

Bu seçimin, Türkiye'nin dünyadaki en gelişmiş ilk 10 ülke arasına girmesini ya da geride kalmasını belirleyeceğini kaydeden Hotar, "Bu seçimi atlattıktan sonra herkes siyasi olarak çok daha farklı paylaşımlar ve söyleşiler içinde olabilir ama bu dönem için hepinizden ricam; bunun Türkiye'nin kaderinin oylanacağı bir seçim olarak görülerek ve ona göre son gücümüzle Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza, bizi bu kadar teveccüh etmiş halkımıza layık olabilmek için elimizden geleni yapmamızdır" dedi. 

Anahtar Kelimeler:
AK PartiNükhet Hotar
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426