AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz:

- "AK Parti’nin sözleri milletimiz için birer taahhüttür. Bugüne kadar partimiz verilen her sözünü yerine getirmiştir" - "Seçim beyannamesinde yer alan taahhütlerin 1 Kasım'dan sonra tek tek hayata geçeceğini iktidara geldiğimizde göreceksiniz"

AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz:

banner390

AKSARAY (AA)- AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, partisinin verdiği sözlerin millet için birer taahhüt olduğunu belirterek, "Bugüne kadar partimiz verilen her sözünü yerine getirmiştir. Seçim beyannamesinde yer alan taahhütlerin 1 Kasım'dan sonra tek tek hayata geçeceğini iktidara geldiğimizde göreceksiniz" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Aksaray'a gelen İnceöz, Fatih Mahallesi ve Hükümet Meydanı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. 

Seçimlere artık çok kısa bir süre kaldığını, bu nedenle şehirde bulunan herkesle bir araya gelmeye çalıştıklarını anlatan İnceöz, Aksaray'ın AK Parti hükümeti döneminde birçok yatırım kazandığını dile getirdi.

AK Parti'nin milletin partisi olduğunu vurgulayan İnceöz, şunları kaydetti:

"Her zaman milletimizle birlikte hizmetleri üretmenin gayreti içinde olduk. Milletimizin refahı, huzuru ve barışı için 14 yıl ara vermeden başta sağlık, eğitim olmak üzere hayatın her alanında birçok çalışmaya imza attık. Partilerin açıkladığı seçim beyannamelerine bakıldığında AK Parti’nin seçim beyannamesi toplumun her kesimini kucaklıyor. AK Parti'nin sözleri milletimiz için birer taahhüttür. Bugüne kadar partimiz verilen her sözünü yerine getirmiştir. Seçim beyannamesinde yer alan taahhütlerin 1 Kasım'dan sonra tek tek hayata geçeceğini iktidara geldiğimizde göreceksiniz. AK Parti’nin her zaman hedefleri olmuştur. İnşallah 1 Kasım'dan sonra AK Parti iktidarı ile ülkemiz tekrar huzur ve istikrara kavuşacaktır."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.