Ak Parti’li Milletvekili İşler’den Saray Tartışmalarına Tepki

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Cumhurbaşkanlığı Sarayı üzerinden yürütülen tartışmalara tepki göstererek, "Erdoğan hizmetleriyle milletimizin gönül sarayında taht kurdu" dedi.İşler, Twitter...

Ak Parti’li Milletvekili İşler’den Saray Tartışmalarına Tepki

banner390
Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Cumhurbaşkanlığı Sarayı üzerinden yürütülen tartışmalara tepki göstererek, "Erdoğan hizmetleriyle milletimizin gönül sarayında taht kurdu" dedi.

İşler, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Son günlerde Cumhurbaşkanlığı Sarayı üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımızı yıpratmaya yönelik planlı ve maksatlı bir kampanya yürütülmektedir. Son yıllarda Anayasa Mahkemesi ve Sayıştay başta olmak üzere kurumlara binaları yetersiz olduğu için yeni hizmet binası inşa edildi. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın 2023 hedeflerine koşar adım ilerleyen Türkiye’nin dünyadaki artan itibarına layık bir bina olması tabiidir. Sayın Cumhurbaşkanımız ’Yeter söz ve karar milletindir’ dedi. Sayın R. Tayyip Erdoğan hizmetleriyle milletimizin gönül sarayında taht kurdu. 12 yıllık başbakanlığı döneminde Başbakanlık Konutu yerine halkın içinde, Keçiören’de bir apartmanda kirada oturduğunu milletimiz unutmadı. Milletin içinden gelen, milletin oyları ile seçilen ilk Cumhurbaşkanı olan Sayın Erdoğan binanın kapılarını milletimize ardına kadar açmıştır" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.