Ak Parti’li Ünal, Akdeniz-pa Toplantısına Katıldı

AK Parti Ordu Milletvekili ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi (Akdeniz-PA) üyesi Fatih Han Ünal, İtalya’nın Roma kentinde gerçekleştirilen Akdeniz Parlamenter Asamblesi’nin 2015 Çalışma Planı’nın belirlendiği ve gündemdeki gelişmelerin değerlendirildiği...

Ak Parti’li Ünal, Akdeniz-pa Toplantısına Katıldı

banner390
AK Parti Ordu Milletvekili ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi (Akdeniz-PA) üyesi Fatih Han Ünal, İtalya’nın Roma kentinde gerçekleştirilen Akdeniz Parlamenter Asamblesi’nin 2015 Çalışma Planı’nın belirlendiği ve gündemdeki gelişmelerin değerlendirildiği toplantıya katıldı.

İki gün süren ve Akdeniz Parlamenter Asabmlesi’ne üye ülkelerin grup başkanları ve temsilcilerinin katıldığı toplantı da Türkiye’yi AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal temsil etti. Toplantıda Akdeniz ülkelerinin ortak sorunları ele alınırken siyasi-ekonomik ve terör gibi konu başlıkları ele alındı. Toplantıda ayrıca Akdeniz-PA Başkanlığının sunduğu raporlar değerlendirildi.

Toplantı sonunda 2 Şubat 2015 tarihinde Monaco’da yapılacak 2015 Çalışma Planı’nın belirleneceği gündem başlıkları oluşturuldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.