Bakan Canikli Samsun’dan Ordu’ya Geçti

Şehit Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu’nun cenazesine katılmak üzere havayoluyla Samsun-Çarşamba Halimanı’na gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, burada Samsun, Ordu ve Giresun Valileri tarafından karşılandı.Gümrük ve Ticaret...

Bakan Canikli Samsun’dan Ordu’ya Geçti

banner390
Şehit Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu’nun cenazesine katılmak üzere havayoluyla Samsun-Çarşamba Halimanı’na gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, burada Samsun, Ordu ve Giresun Valileri tarafından karşılandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Ordu’ya gitmek üzere havayolu ile Samsun’a geldi. Şehit Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu’nun cenazesine katılacak olan Bakan Canikli, Samsun-Çarşamba Havalimanı’nda Samsun Valisi İbrahim Şahin, Giresun Valisi Hasan Karahan ve Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu tarafından törenle karşılandı.

Karşılama töreni sonrasında Bakan Nurettin Canikli beraberinde Giresun Valisi Hasan Karahan ve Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ile birlikte karayolu ile Ordu’ya gitti.

Karşılama töreninde ayrıca Vali Yardımcısı Mehmet Ali Yıldırım, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hacı Demirezen, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve diğer protokol üyeleri hazır bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.