Bakan Müezzinoğlu: "yanlış Yapan Yanlışının Bedelini Öder"

Sabah saatlerinde başlatılan paralel yapı operasyonlarını değerlendiren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Yanlış yapan yanlışının bedelini öder" dedi.Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne’nin...

Bakan Müezzinoğlu:

banner390
Sabah saatlerinde başlatılan paralel yapı operasyonlarını değerlendiren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Yanlış yapan yanlışının bedelini öder" dedi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne’nin Keşan ilçesinde Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği (KONSİAD) üyeleri ve Trakyalı iş adamlarının toplantısına katıldı. Toplantı sonrası basın mensuplarının, sabah saatlerinde başlatılan paralel yapı operasyonuyla alakalı sorularını yanıtlayan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Teferruatını bilmiyorum. Ne oluyor, hangi gerekçe ile bunlar yapılıyor? Bu yüzden bir şeyler söylemeyi uygun bulmuyorum" dedi. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ise, "Sabahleyin yolda haberlerde duydum. Yanlış yapan yanlışının bedelini öder ama şu anda çok yeni haberler" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.