banner417
banner425
14 Mart 2016 Pazartesi 13:14
17 Okunma
Başbakan Yardımcısı Elvan: Ankara'daki hain saldırıyı gerçekleştirenler ortaya çıkarılacak
banner416

ANKARA (AA) - Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Ankara'daki hain saldırıyı gerçekleştirenler ve bu saldırının arkasında olanlar mutlaka ortaya çıkarılacak. Gözü dönmüş caniler, milletimizi ve devletimizi hedef alanlar bunun karşılığını görecektir" açıklamasında bulundu.

Elvan, sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarından Ankara'daki hain saldırıyla ilgili mesaj paylaştı. Elvan, mesajında şunları kaydetti:

"Alçakça, kalleşçe, şerefsizce. Hainler yine masumları hedef aldı. Ankara'daki hain saldırıyı gerçekleştirenler ve bu saldırının arkasında olanlar mutlaka ortaya çıkarılacak. Gözü dönmüş caniler, milletimizi ve devletimizi hedef alanlar bunun karşılığını görecektir. Şimdi omuz omuza vererek, birlik ve beraberliğimizden ödün vermeden bu hainlere karşı dimdik durma vaktidir. Biz birlikteliğimizden ödün vermediğimiz sürece terör örgütleri hep kaybetmeye mahkum olacaktır. Unutulmamalıdır ki bu saldırılar bizim terörle mücadele azmimizden de hiçbir şey eksiltmeyecektir. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum."

Anahtar Kelimeler:
Politika
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426