BBP Genel Başkan Yardımcısı Şenliler:

- "İnsan haklarına saygılı, huzurlu, mutlu, barış ve kardeşlik içinde yaşanan bir toplum ve Türkiye temel hedefimizdir"

BBP Genel Başkan Yardımcısı Şenliler:

banner390

YOZGAT (AA) - BBP Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, insan haklarına saygılı, huzurlu, mutlu, barış ve kardeşlik içinde yaşanan bir toplum ve Türkiye'nin temel hedefleri olduğunu bildirdi.

Şenliler, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, son yıllarda Türkiye siyasi hayatında esen rüzgarın, doğru ile yanlışın, hak ile batılın birbirine karışmasına vesile olduğunu belirtti.

Türkiye'de yaşayan herkesin aynı kilimin desenleri olduğunu vurgulayan Şenliler, şunları söyledi:

"İnsanların bir arada ve mutlu yaşayacağı bir ülkeyi el birliğiyle ilmek ilmek dokuyacağız. Çözüm süreci adı altında PKK'yı güçlendiren, ülkemizi bölünme noktasına getiren, kardeşliğimize göz diken, çözülme sürecini tüm unsurları ve sonuçlarıyla birlikte ortadan kaldıracağız. Bu süre içerisinde devleti zaafa uğratan, milleti mağdur edenlerden de hukuk önünde hesabını soracağız. Hiçbir vatandaşımız arasında, ayrımcılık, kayırmacılık yapmayacağız. İnsan haklarına saygılı, huzurlu, mutlu, barış ve kardeşlik içinde yaşanan bir toplum ve Türkiye temel hedefimizdir. Bunun için siyaset yapıyoruz, bunun için çalışıyoruz."

1 Kasım seçimlerinin haysiyet seçimi olduğunu savunan Şenliler, insan hayatını ve haysiyetini yalnız siyasetin değil, devlet yönetiminin de temeli saydıklarını kaydetti.

Şenliler, açıklamasının ardından Yozgat milletvekili adaylarını basına tanıttı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.