#bizimmustafa “ Milletimize hizmet etmek için bu yola çıktık“

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Adayları Mustafa Cem Kağnıcı ve Uygar Talay, gazetemizi ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Karaman CHP 1. sıra Milletvekili Adayı Mustafa Cem Kağnıcı “Halkımızın hizmetine talibiz. Bir ve beraberiz. Hep birlikte el ele çalışıyoruz.” dedi.

#bizimmustafa “ Milletimize  hizmet etmek için bu yola çıktık“

banner390

Karaman'ın ve ülkenin gelişmesi, kalkınması için CHP kadrolarının göreve gelmesi gerektiğini belirten Milletvekili Adayı Mustafa Cem Kağnıcı; “Milletimize hizmet etmek için bu yola çıktık. Partililerimizin belirlediği, Karaman’da yaşayan, Karaman’ın öz evladı olan adaylarımızla halkımızın karşısındayız. Halkımızın bizlere olan teveccühü ile 8 Haziran'da kazanan Karaman olacaktır.” ifadesini kullandı.

Birlik ve beraberlik içerisinde  adaylarımızla el ele kol kola seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen PM üyesi Ahmet Ertuğrul; "Halkımızın desteği ile CHP iktidara gelecek hem Karaman, hem de ülkemiz kazanacak.” dedi.

Seçime sayılı günler kala çalışmalarına daha da hız verdiklerini söyleyen adaylar, bu seçimde en az bir milletvekilini meclise göndereceklerini ifade ettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.