banner417
banner425
28 Ekim 2014 Salı 16:41
16 Okunma
Chp Ermenek’e Heyet Gönderecek
banner416
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Ermenek’e bağlı Güneyyurt beldesindeki bir kömür ocağında işçilerin mahsur kalması nedeniyle bir CHP heyetinin Ermenek’e gitmek üzere görevlendirildiğini bildirdi.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Tekin, "Ermenek ilçemize bağlı Güneyyurt beldesindeki bir kömür ocağında biriken suyun galeriyi işgal etmesi sonucu işçi kardeşlerimizin mahsur kaldığını öğrendik. Öncelikle işçi kardeşlerimizin ocaktan sağ salim çıkmalarını diliyor, geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Her zaman olduğu gibi beklenmedik ve çok üzüntü verici kazalarda olduğu gibi bu kazada da CHP işçi kardeşlerimizin yanında olacak ve sorunlarının çözümü için elinden geleni yapacaktır" dedi.

Milletvekillerinden Aykut Erdoğdu başkanlığında bir heyet oluşturduklarını anlatan Tekin, "CHP Milletvekili Özgür Özel ve Genel Sekreter Yardımcımız Ahmet Ertuğrul’un da katılımıyla CHP heyeti Ermenek’e giderek gereken temas ve görüşmeleri yapacak. Bu çalışmaya partimizin il ve ilçe başkanları da katılacak. Heyetimiz yaptığı çalışmayı bir rapor olarak da Sayın Genel Başkanımıza sunacak” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426