Chp’de İstifalar

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, 9 parti yöneticisinin istifa dilekçelerinin gerekçeleri okunmadan sadece isim olarak kendilerine gösterildiği belirtilerek, “Bugün yaşananlar, ön seçim yaptırmak...

Chp’de İstifalar

banner390
Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, 9 parti yöneticisinin istifa dilekçelerinin gerekçeleri okunmadan sadece isim olarak kendilerine gösterildiği belirtilerek, “Bugün yaşananlar, ön seçim yaptırmak istemeyenlerin haince bir planıdır” diye ifade edildi.

Yapılan açıklamada, dün saat 18:30 da, içeriği yönetim kurulu üyelerinden dahi gizlenen olağanüstü toplantıya çağrıldıkları belirtildi. Toplantıda, İl Başkanı Nihat Çuhadar tarafından, kendisinin de bulunduğu toplam 9 yöneticinin istifa dilekçelerinin gerekçeleri okunmadan sadece isim olarak kendilerine gösterilmeden okunduğu ifade edilen açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi 90 yıllık koca bir çınardır. Birkaç yaprağın düşmesiyle bu koca çınar yıkılmaz. Bugün yaşananlar, ön seçim yaptırmak istemeyenlerin haince bir planıdır. Bugün gaflet, delalet hatta hıyanet içinde olanlar şunu iyi bilmelidir ki il yönetim kurulumuzun il, ilçe yönetimlerimiz,kadın ve gençlik kollarımız ve tüm örgütümüzle birlikte dimdik ayakta ve görevinin başındadır. Görevden ayrılanların yerine yedek yönetim kurulu arkadaşlarımız çağrılmış olup kurulumuzca yeni yönetim kurulu görev dağılımı yapılacaktır” denildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.