banner417
banner444
19 Aralık 2014 Cuma 13:37
14 Okunma
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma Namazını Katar Emiri İle Birlikte Kıldı
banner416
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani ile birlikte Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde beraber kıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani, Ankara’daki temaslarına devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda resmi törenle karşılanan Al Sani, daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan ile baş başa görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Katar Emiri Al Sani, görüşme sonrası aynı limuzinle Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yanında bulunan Ahmet Hamdi Akseki Camii’ne geldi. Yoğun güvenlik önlemleri altında camiye gelen iki lideri Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez karşıladı. Cuma namazını burada kılan Erdoğan ve Al Sani, tekrar aynı limuzinle Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na döndü.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da cuma namazını Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Şeyh Temim bin Hamad Al Sani, anlaşmaların imzalanmasının ardından ortak basın toplantısı düzenleyecek.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426