Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de

KAYSERİ (AA) - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri İl Başkanlığınca düzenlenen istişare toplantısına katıldı.Yıldız, Anadolu Harikalar Diyarı'ndaki bir restoranda gerçekleştirilen toplantı öncesi gazetecilere...

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de

banner390

KAYSERİ (AA) - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri İl Başkanlığınca düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

Yıldız, Anadolu Harikalar Diyarı'ndaki bir restoranda gerçekleştirilen toplantı öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, parti olarak her hafta değerlendirme toplantısı düzenlediklerini söyledi.

Toplantının, teşkilat üyelerinin fikirlerinin alınması bakımından önemli olduğunu belirten Yıldız, "Teşkilatımızda neler yaptık ve bundan sonraki yol haritamız, 7 Haziran seçimlerine kadar ne olması lazım bunlar üzerinde konuşacağız. Tabii ki öneriler, tavsiyeler dikkate alınacak. O açıdan bizler bu tür toplantıları teşkilatımız açısından son derece önemsiyoruz. Bugünkü toplantının AK Partimize, Kayserimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Kayseri'de toplu açılışlar gerçekleştirdiğini anlatan Yıldız, şöyle devam etti:

"Yaklaşık yarım milyar liralık açılışlarımız vardı. Son derece verimli güzel bir açılış oldu. Ondan sonra sivil toplum örgütlerimize de yine Türkiye'nin yaklaşan seçimleriyle beraber değerlendirmelerini yaptılar. Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman olduğu gibi büyüyen Kayseri'den, kalkınan Kayseri'den, ilerleyen Kayseri'den memnun olarak ayrıldığını kamuoyuyla paylaşmak istiyorum."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.