Genel seçime doğru

YOZGAT (AA) - Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin 12 yıldır yaşadığı büyük değişimlerle güçlü bir noktaya gittiğini belirterek, "İnşallah, 2023'ün Türkiyesi, bugünün Türkiyesi'nden çok ama çok güçlü olacaktır" dedi.Bozdağ,...

Genel seçime doğru

banner390

YOZGAT (AA) - Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin 12 yıldır yaşadığı büyük değişimlerle güçlü bir noktaya gittiğini belirterek, "İnşallah, 2023'ün Türkiyesi, bugünün Türkiyesi'nden çok ama çok güçlü olacaktır" dedi.

Bozdağ, AK Parti Yerköy İlçe Teşkilatınca, Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti'nin bütün zorlukları aşarak bugünlere geldiğini söyledi.

Kurulduğu günden beri AK Parti'ye ve ülkeye hizmet etmenin onurunu yaşadığını dile getiren Bozdağ, AK Parti hükümetleriyle Türkiye'nin güçlü bir noktaya geldiğini belirtti.

Bozdağ, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerin Türkiye için büyük bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek, "12 yıldır Türkiye büyük değişimleri yaşadı ve bu değişimlerle güçlü bir noktaya gidiyor. İnşallah, 2023’ün Türkiyesi, bugünün Türkiyesinden çok ama çok güçlü olacaktır. Buna hiç şüpheniz olmasın ama güçlü Türkiye’den çok rahatsız çevreler var. Siyasi istikrar, güçlü iktidar, iyi yönetim ve güvenle bizim başaramayacağımız hiçbir şey yoktur" diye konuştu.

Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunların ana nedeninin siyasi istikrarı bozmak, güçlü iktidarı ortadan kaldırmak ve iyi yönetimi sona erdirmek olduğunu öne süren Bozdağ, şöyle devam etti:

"Irak yanıyor 2003’ten beri, Suriye yanıyor 2011'den beri, etrafımız yangın yerine dönmüş, Türkiye 30 yıldır terör meselesini çözmek için Çözüm Sürecini başlatmış. Bu yangın bize gelmiyor, biz içimizdeki ateşi söndürmeye gayret ediyoruz. Bundan rahatsız olmazlar mı? 'Neden Türkiye Suriye'ye dönmüyor, neden kardeş kardeşin boğazına sarılmıyor' diye rahatsız olanlar var. 'Neden Türkiye Irak olmuyor' diye rahatsız olanlar var. Eminim ki Türkiye içindeki ateşi söndürüyor. Onun için de Türkiye’nin huzurunu, sükununu, istikrarını, barışını bozmak isteyenler emin olun çok büyük planlarla, kumpaslarla çalışıyor."

Toplantıya, Bozdağ'ın yanı sıra AK Parti Yozgat milletvekili adayları Aldulkadir Akgül, Yusuf Başer, Ertuğrul Soysal, İskender Minar, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz ve partililer katıldı.

Bozdağ ve milletvekili adayları, toplantının ardından ilçe esnafını ziyaret etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.