Genel seçime doğru

YOZGAT (AA)  - Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 7 Haziran'daki genel seçimin, sadece Türkiye'nin siyasetinin rotası için değil geleceği için de önem taşıdığını bildirdi. Bozdağ, Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde partisinin seçim...

Genel seçime doğru

banner390

YOZGAT (AA)  - Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 7 Haziran'daki genel seçimin, sadece Türkiye'nin siyasetinin rotası için değil geleceği için de önem taşıdığını bildirdi. 

Bozdağ, Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde partisinin seçim irtibat bürosunun açılışında yaptığı konuşmada, seçimler yaklaştıkça bütün siyasi partilerin meydana indiğini, dertlerini ve projelerini vatandaşa anlattığını, vaatlerini açıkladığını söyledi.

Vatandaşın en güzel değerlendirmeyi yaptığını ifade eden Bozdağ, 7 Haziran'da milletin hep beraber Türkiye'ye iktidar ve muhalefet atayacağını belirtti.

Boğazlıyan'ın bu seçimde de AK Parti kadrolarına sevgisini, saygısını göstereceğine inancını dile getiren Bozdağ, "Sandıkta çok büyük bir destekle 'Biz sizinle yine beraberiz' diyecek. 7 Haziran'da gerçekleşecek seçim, Türkiye'nin sadece siyasetinin rotası için değil aynı zamanda Türkiye'nin geleceği için de önemli" dedi.

Bozdağ, AK Parti iktidarları boyunca, Türkiye ve Boğazlıyan'da çok önemli hizmetlerin gerçekleştirildiğini ifade etti. 

Konuşmaların ardından Bozdağ, seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.