MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz:

YOZGAT (AA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "Tarih şahittir ki Mecliste, meydanlarda, emekçinin ve mağdurun yanında olduk. Göz boyayan ekonomi rakamlarının yanında olmadık" dedi.Yozgat Milletvekili adayı Durmaz, partisinin Yozgat...

MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz:

banner390

YOZGAT (AA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "Tarih şahittir ki Mecliste, meydanlarda, emekçinin ve mağdurun yanında olduk. Göz boyayan ekonomi rakamlarının yanında olmadık" dedi.

Yozgat Milletvekili adayı Durmaz, partisinin Yozgat Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışında, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerin ülkeye ve Yozgat'a hayırlar getirmesini diledi.

Türk milletine hizmet için yeniden Yozgat'tan aday olduğunu ifade eden Durmaz, "Biliyoruz ki yolumuz çetin, uğraşacağımız gayeler şiddetlidir ama yine biliyoruz ki inanmış insanlar için, birbirine kenetlenmiş yürekler için aşılmayacak zorluk yoktur.  Yine biliyoruz ki Allah inananlarla beraberdir" diye konuştu.

Durmaz, sevdalarının Türkiye ve Türk milletinin değerleri ve onuru olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

"Tarih şahittir ki Mecliste, meydanlarda, emekçinin ve mağdurun yanında olduk. Göz boyayan ekonomi rakamlarının yanında olmadık. Gerçek enflasyonun ne olduğunu, insanımızın cebine giren parayla altına giden borç yükü arasındaki dengesizliği gördük, gösterdik, anlattık. Komisyonlarda sabahladık, alın terini savunduk. AKP’nin ötekileştirmelerine, yuhalatmalarına, intikam çığlıklarına, kefenini giyip gelen ihalecilerine karşı hazırlanan danışıklı dövüşleri gördük ve gösterdik. Hesaplarını bozduk. İktidarlarını da başkanlık hesaplarını da bozacağız. Kan ve gözyaşı üzerinden toplumu kutuplaştıranlardan hesap sorduk ve soracağız."

Milli potansiyelin harekete geçtiğini anlatan Durmaz, "Heyecanlıyız çünkü AKP tarafından çiğnetilen halkın onurunu, yere düşürülen bayrağını düştüğü yerden tekrar ayağa kaldırabileceğimizi görüyor ve hissediyoruz. Heyecanlıyız çünkü AKP döneminde vitrine konulan, satılan, içi boşaltılan, değerlere sahip çıkan bir siyasi hareketin güçlenerek büyüdüğünü görüyoruz" dedi.

Durmaz, şunları kaydetti:

"Bu millet her türlü ayrımcılığa, yok saymalara, hukuksuzluğa karşı artık 'yeter' diyor ve 7 Haziran’ı bekliyor. Bizlere düşen milletimizin bu heyecanını, bu kararlı duruşunu millet iradesinin tecelli edildiği yer olan millet Meclisine taşımaktır. Allah’ın izni, milletimizin desteğiyle 7 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisi iktidardadır. Herkes hesabını buna göre yapmalıdır. MHP, bütün tahminleri alt üst edecek, tüm beklenti ve öngörüleri bozacak ve Türk milletini iktidara taşıyacaktır."

Açılışa Durmaz'ın yanı sıra, MHP İl Başkanı Ethem Sedef ve MHP Yozgat Milletvekili adayları Mehmet Ali Çakır, Seyit Yücel ve Yusuf Mertoğlu ile çok sayıda partili katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.