banner417
13 Mart 2016 Pazar 14:06
31 Okunma
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: CHP’nin örtülü hedefi gizliden gizliye HDP’yi korumaktır
banner416

ANKARA (AA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, gündemdeki konuları ve MHP’ye yönelik eleştirileri değerlendirdi.

Yalçın açıklamasında, "CHP’nin örtülü hedefi, demokrat görünüp gizliden gizliye HDP’yi korumaktır. Gündemde PKK ile illiyeti açığa çıkan terör örgütü uzantılarının dokunulmazlığının kaldırılması varken bütün milletvekilleri, neden PKK’nın siyasi kanadı ve katillerin yönlendiricisi olan bu teröristlerle aynı kefeye konulmaktadır" değerlendirmesinde bulundu.

"CHP marjinal solun arka bahçesidir"

"CHP, kötü emellerini ve ucuz taktiklerini MHP eleştirisinin arkasına gizleme cinliğine soyunmuştur. Sayın Devlet Bahçeli'nin açıklamasını kendilerince yorumlayarak şapkadan tavşan çıkarırcasına bundan AKP payandası çıkarma hevesleri, acemi sihirbazın sahnede düştüğü gülünç duruma benzemektedir" ifadelerini kullanan Yalçın şunları kaydetti:

"CHP, hem HDP’nin hem de genel anlamda birlik ve bütünlüğümüzün geleneksel düşmanlarını üreten bataklığın, marjinal solun arka bahçesidir. İşte CHP’nin halipürmelali, düştüğü acınası durum budur."

Anahtar Kelimeler:
Politika
Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64